Uuest nädalast asub meie klubis noortetöö juhina ametisse seni Tartu Tammekas töötanud Alar Trumm (29).

„Meil on hea meel Alarit meie meeskonnas tervitada,” lausus Võru FC Heliose tegevjuht Jaanus Vislapuu. „Kindlasti saab koostöö olema huvitav, väljakutseterohke ja meeldiv! Tere tulemast Võru Heliose ridadesse!”

Noortetöö juhi palkamine on tulevikku vaatav otsus. „Anname endast parima, et klubi organisatsioonina areneks ja püüame pakkuda parimaid võimalikke tingimusi meie noortele. Alar on kümme aastat töötanud ühes suurimas Eesti jalgpalliklubis, sealhulgas praeguse Eesti meestekoondise abitreeneri Mario Hansi käe all. Lisaks on tal väärtuslikke kogemus erinevate noortegruppide treenimisel,” ütles Vislapuu.

Tema sõnul püüab klubi iga päevaga oma töös professionaalsemaks minna ja noortetöö kvaliteedi tõstmisse panustada.

„Loodame ühel päeval toota Võrus tublisi noori sportlasi, kellel oleks võimalus jõuda ka Eesti koondisse või välisklubidesse. Väärtustame inimeste tööd nii klubi kui ka mängijate arendajatena, samuti jalgpalluriametit, ning loodame ühel päeval olla Võrus tõsiselt võetav tööandja,” rääkis Vislapuu.

Võrumaal Missoküläs üles kasvanud ja 2008. aastal Vastseliina gümnaasiumi lõpetanud Trumm on õppinud Tartu Ülikoolis kehakultuuri ning viimased kümmekond aastat töötanud noortetreenerina Tammekas, tal on UEFA B treenerilitsents. Eelmisel hooajal oli Trumm Tammeka III meeskonna peatreener ja U21 rivistuse abitreener. Ise on ta jalgpalli mänginud madalamates liigades, aastatel 2008–2011 kandis näiteks ka FC Aspeni (praeguse FC Vastseliina) särki.

„Kümme hooaega tagasi liikusin Võrumaalt Tartusse Tammeka ridadesse ametit õppima, nüüd olen otsapidi Võrus tagasi. Ootan huviga esimest tööpäeva, olen positiivselt öeldes mugavustsoonist väljas: uus keskkond, uued mängijad, uued ülesanded, uued töökaaslased, uued head, uued vead… Saab põnev olema!” lausus Trumm.

Lisaks noortetöö juhtimisele saab temast ka meie U14 (2007–2008) poiste treener.

Alar Trumm.