II liigas läks meie meeskond täna koduväljakul Tartu JK Welco duubli vastu küll kahe väravaga juhtima, aga kaotas lõpuks suurelt 2:6.

Kõik algas kenasti ning pääsesime 2:0 eduseisu. 8. minutil andis Andre Väin hea söödi Eduard Desjatski, meie kapten pääses jooksu ja realiseeris üks-ühele olukorra kindlalt. 34. minutil läbis Väin Hannes Helsteini söödu järel Welco kaitsjate vahel slaalomiraja nõi lõi meie teise värava. Paraku skoorisid vahetult enne poolajapausile minekut korra ka tartlased, kui väravas varem kaks korralikku tõrjet teinud Pert Paigelkaln vastaste lähilööki pareerides palli pillas ja uue löögi vastu võimetu oli.

Arvata võib, et vaheaja team talk oli külalistel oluliselt motiveerivam, sest teise poolaja algus läks meil täiesti käest. Saatuslikuks sai vahemik 51.–64. minutini, mil mängutempot tõstnud Welco lõi meile 20 minutiga neli väravat. Vahet vähendada me enam ei suutnudki, küll aga lõid külalised lisaminutitel veel ühe värava.

Enne suvepausile minekut jääb meil pidada veel üks mäng – tuleva nädala pühapäeval võõrsil Viimsi JK duubliga.

Veel on kõik päikesepaisteline ja miski ei ennusta, et mängust saab meie jaoks õudusunenägu.