Väikses karikasarjas piirdusime tänavu vaid ühe mänguga, sest 1/32-finaalis tuli meil täna õhtul koduplatsil selle sarja mullusele poolfinalistile Tartu Team Helmile 1:3 alla vanduda.

Mängu alguses jäime vastaste pressi alla sattudes pehmeks ja 11. minutil avasid tartlased kauni löögiga skoori. Kaks minutit hiljem eksisime oma värava all lühikese sööduga mängu ehitades ja Team Helm lõi oma teise värava. Sama reha otsa astusime ka veidi enne poolaja lõppu, kui meie keskkaitsja Ragnar Rebane surve alla sattudess sirgjoonelisemalt võinuks tegutseda ning vaheajale tuli minna 0:3 kaotusseisus. Paar päris head võimalust oli avapoolajal siiski ka meil ning Arsen Katšmazovil ja Rustam Tadzhybaievil jäi värav vaid napilt löömata.

Teisel poolajal meie mäng paranes. Suure panuse selleks andis vahetusest sekkunud keskväljamees Raul Rebane, kes tänavu meie eest oma esimesed minutid mängis. Kümmekond minutit enne mängu lõppu võeti Trond Herman Meieri vastaste trahvikastis vea hinnaga maha (külaliste kapten Daniel Maanas sai selle eest ka punase kaardi) ja Rico-Marten Vainu lõi penaltist 1:3. Järelejäänud minutitega üritasime veel vahet vähendada, kahjuks see ei õnnestunud.

Sel nädalal näeb meid Barrus Arenal veel teiselgi korral, kui laupäeval mängime II liigas Tartu JK Welco duubliga.

Arlet Raha võitleb Team Helmi mängijaga peapalli pärast.