Saalikarikasarja 1/16-finaalis alistas Rantipol Võru Helios täna koduplatsil eelmise hooaja esiliiga võitja Narva United FC II meeskonna 7:4.

Tasavägises mängus õnnestus meil 9. minutiks 2:0 juhtima pääseda, aga kogenud vastased lõid peagi ühe tagasi ning vaheajale mindigi meie 2:1 eduseisus.

Teise poolaja algus sujus paremini narvakatel. Üheksa minutit enne lõppu jõudsid nad 3:3 viigini, aga Eduard Desjatski viis meid kohe jälle juhtima. Kaks minutit hiljem külalised viigistasid uuesti, aga meil oli vastus jälle kohe võtta – kulus vaid 17 sekundit ja Aimar Vendelin lõi meid uuesti ette. Kohtumise lõpus üritasid vastased kõigest väest mängu päästa, aga hoopis meie lõime kontrarünnakutest veel kaks väravat.

Väravad: Eduard Desjatski 3 (+1 sööt), Andre Väin 2 (+1), Aimar Vendelin 2, lisaks andis Ragnar Rebane 2 resultatiivset söötu. Tunnustada tuleb ka väravas mitu olulist tõrjet teinud Vjatšeslav Vassilenkot.

Kaheksandikfinaalis on meie meeskonna vastaseks Narva SK Ganza, kes nagu tänanegi vastane mängib esiliigas. Mäng peetakse Narvas.

Eduard Desjatski (nr 11) oli kolme väravaga seekord meie resultatiivseim.