Viimsi FC Smsraha mängis meie meeskonna täna õhtul Viimsis peetud Eesti saalikarikasarja poolfinaalis ettearvatult üle, aga röögatult suureks vahe ei kärisenud ja saime ka ise jala valgeks – tiitlikaitsja ja valitseva Eesti meistri võidunumbriteks fikseeriti 7:1 (2:0).

Meie värava lõi kaheksa minutit enne mängu lõppu küljejoone lähedalt, väravast umbes 12 meetri kauguselt sooritatud karistuslöögist Mairo Reinsaar.

Klassivahe oli küll ilmne, kuid teise poolaja teisel poolel saime meiegi ajuti palli nii hästi käima, et vastase juures oli korraks näha isegi peataolekut. Väravast jäi meil siis õige vähe puudu, lihtsalt õnne nappis.

Arvestades aasta alguse tihedat mängugraafikut ja seda, et meie mehed on saalijalgpalli koos mänginud vähem kui kolm kuud ning tööpäeva tõttu polnud me ka parimas koosseisus, võib mänguga kokkuvõttes rahule jääda. Mängiti hingega, nimekas vastane meie meestel jalga värisema ei pannud.

Meie saalihooaeg jätkub II liigas ning järgmiseks mänguks sõidame laupäeval külla FC Äksi Wolvesile.

Tabloo tunnistab tiitlikaitsja 7:1 võitu.