Eesti väikse karikasarja 1/32-finaalis kaotas meie meeskond täna Tallinnas FC Nõmme Unitedile 0:27.

Mänguks saime meeskonna vaid läbi häda kokku, kusjuures kaks täna platsil käinutest (Erik Roosik ja Carl Ülejõe) on veel U17 meeskonna poisid, kel tänane mäng esindusmeeskonnas debüüdiks. Tõsise vastupanu osutamisest karikasarja ühele favoriidile polnud sellise rivistusega juttugi. Ja nagu võistkonna juhid tõdesid, oleks ka põhikoosseisuga vaid veidi paremat vastupanu osutada suudetud, niivõrd suur on kahe meeskonna klassivahe.

Kaotusseisu jäime juba kolmandal minutil.Üritasime küll mängutempot alla suruda, aga see Nõmme Unitedi noortele mängumeestele ei meeldinud ja vastuseks panid nad käima sellise karusselli, millega meie mehed kaasa minna ei suutnud – press oli kogu aeg peal, üle ühe-kahe söödu teha ei lubatud. Selliseks tempoks valmis ei oldud, lisaks tekitasid segadust vastaste pidevad kohavahetused.

25. minutil tuli Heliosel Jaagup Abeli vigastuse tõttu teha oma ainus võimalik vahetus ning poolaeg kaotati 0:10. Teisel pooajal sai vigastada veel ka Talvar Henning ning jätkata tuli kümnekesi. See oli vaid vesi vastaste veskile, kellest Künter Uku Altnurme sai lõpuks parimana oma nimele koguni kümme väravat.

Loodetavasti nädalaga olukord paraneb ja tuleval pühapäeval antakse liigamängus FC Jõgeva Wolvesile koduplatsil tõsine lahing.