Tänane 0:2 kaotus Tartu FC Santose duublile tõukas meie esindusmeeskonna Eesti jalgpallimeistrivõistluste II liiga ida-põhjapiirkonnas juhtkohalt.

Peatreener Jaanus Vislapuu sõnul oli tänane mäng võrdsete heitlus, kus palju häid väravavõimalusi kummalgi poolel ei tekkinud.

„Esimesel poolajal sai meie kaitseliin vastaste ründajatega hakkama, meil endal mingeid väga häid võimalusi polnud,” ütles ta. „Teisel poolajal lõid vastased kahest meie kaitsjate individuaalsest eksimusest kaks väravat ja võitsid mängu.”

Kaitseliinis oli puudust tunda kaartide tõttu mängu vahele jätma pidanud Raul Rebasest. Edurivi jäi hambutuks, lisaks sai esimese poolaja lõpus vigastada Kristjan Moks.

Teise poolaja alguses, enne kui Santos 54. minutil skoori avas, oli meil siiski kaks väga head võimalust ise mängu juhtima asuda, kuid need jäid kasutamata. Mängu lõpus, juba 0:2 kaotusseisus, toodi rünnakule jõudu juurde ja tekkisid veel mõni hea moment, kuid väravat lüüa ei õnnestunud.

„Peab taaskord tunnistama kurba tõde, et kui ise ei löö, lüüakse sulle. Santos karistas meie eksimused ära, meie nende eksimusi enda kasuks pöörata ei suutnud,” ütles Vislapuu. Ta õnnitles vastaseid sisuka mängu eest, aga lisas, et kodus tahame kindlasti revanši võtta.

Järgmise mängu peame tabeli uue liidri Jõgeva SK Noorus-96-ga, kel kaheksa vooru järel kirjas 17 punkti ehk meist kaks rohkem. Mäng toimub tuleval laupäeval Võru spordikeskuse staadionil ja algab kell 17.