Tänane 0:1 katus IV liigas võõrsil FC Elva II-le tähendab, et III liiga üleminekumängudele meil suure tõenäosusega asja pole.

Mänguks saadi napilt 11 meest kokku ja selle hinnaga, et väravasse asus meie U15 meeskonna väravavaht Samo Aarand, kes tegi väga tubli partii. „Komplekteeritus oli selline nagu ta oli. Õigetel positsioonidel said mängida vaid mõned mehed,” sõnas klubi tegevjuht Jaanus Vislapuu.

Alustati kaitsvalt, sest väljakuperemeeste eest mängis avapoolajal päris mitu esiliiga B mängijat. „Üldiselt saime kenasti hakkama, aga ühe värava suutis postist tagasipõrkunud pallist Veiko Maidla meile individuaalse meisterlikkuse pealt siiski ära lüüa,” ütles Vislapuu.

Teiseks poolajaks tegi Elva vahetusi ja saime mängu kenasti sisse, kuid avanenud väravavõimalusi ei suudetud ära lüüa. „Ees jäi mängijatel lihtsalt meisterlikkusest puudu,” sõnas Vislapuu.

Tema sõnul on duublitega mängides alati see probleem, et kunagi ei tea, kui palju esindusmeeskonnast mängijaid alla tuuakse. „Meie otsese konkurendi Jõgeva vastu andis Elva sõna otsese mõttes kolm punkti kergelt ära, samas nüüd, kui meile otsustav mäng, toodi mitu meest mängu. Kahju, aga selline see mäng on. Õnnitlen Elvat võidu puhul ja loodan, et suudame oma viimasteks mängudeks koosseisu kokku saada ja korralikult mängida,” ütles Vislapuu.

Enne kahte viimast lõunapiirkonna mängu on meil tabelis 25 punkti, lähimal konkurendil FC Jõgeva Wolvesil aga 29 ja pidamata veel kolm mängu.

Turniiri eelviimases voorus mängime tuleval laupäeval Väimelas liidri Tartu JK Tammeka U19 meeskonnaga.