II liigas tuli meil täna kodus turniiritabeli liidrile alla vanduda, Rakvere JK Tarvas võitis mängu 2:1.

Esimesel poolajal olid kübeke aktiivsemad ja paremad külalised ning siis lõid nad ka oma mõlemad väravad. Esimese puhul keerutati karistuslöök tahaposti, täpselt oma mängija jalale, teise värava puhul ei suutnud meie vasakkaitsja Edgar Litovtšenko peaga tsenderdust klaarida ja lubas Tarva mängija vabalt löögile.

Teise poolajal saime mängu paremini käima. Meie kapten Eduard Desjatski tabas esmalt küll kahel korral mõnelt meetrilt vastaste väravavahti, aga kolm on kohtu seadus – poolaja keskel vähendas tema Jürgen Kolgi söödust löödud värav vahe minimaalseks. Kuni lõpuvileni jahtisime ka viigiväravat, kuid see jäi sündimata.

Kahjuks sai veerand tundi enne kohtumise lõppu põlvevigastuse meie esiväravavaht Maksim Karach. Vigastuse tõsidus ja teda eesootava mängupausi pikkus selgub täpsemalt pärast järgmisel nädalal tehtavat magnetresonantstomograafia uuringut.

Tarvas jätkab turniiri ühegi kaotuseta ja esikohal, meie meeskonna päralt jäi endiselt seitsmes tabelirida.

Järgmise mäng on tuleva nädala pühapäeval võõrsil Viimsi JK II-ga.

Tabloo tunnistab meie 1:2 kaotust.