Eile Haapsalus peetud Esiliiga B mängus Läänemaa JK-ga tuli meie meeskonnal tunnistada vastase kindlat paremust.

„Õpetlik mäng. On mida kaasa võtta ja paremini teha,” kommenteeris meeskonna treener Jaanus Vislapuu.

Lähima jälitajaga peetud kohtumises pandi lauale n-ö kuus punkti. Kahjuks oli meil seekord puudu rohkem kui poole algkoosseisu jagu põhimehi ning mitmed mängijad pidid tegutsema enda jaoks harjumatul positsioonil.

„Ega nii polnudki midagi teha, proovisime mingitki tasakaalu leida ja osa mängust saime ka hakkama,” sõnas Vislapuu.

Esimese poolaja keskel lõid väljakuperemehed järjest kolm väravat. Meie poolt vastas Eduard Desjatski teise poolaja alguses täpse penaltiga. Viimase pool tundi mängis Läänemaa meeskond ühe mängija eemaldamise järel kümnekesi, aga vahet vähendada meil ei õnnestunud, hoopis võõrustajad sahistasid lisaminutitel veel korra meie väravavõrku, tehes lõppseisuks 4:1.

„Esimesel poolajal oli kohutav periood, kui lasime kolme minutiga kolm väravat. Siis saime taas mängu sisse ja see käis lainetena ühe värava alt teise alla. Meil olid omad head võimalused, mida me ära realiseerida ei suutnud, saime küll päris palju peale lüüa, aga kõik üle,” rääkis Vislapuu.

Kaitsetöö tegemine noorte mängijatega oli väga raske. „Aga eks töötame edasi ja loodame tulevikus ka noortelt paremaid esitusi,” lausus Vislapuu.

Tabelis läks Läänemaa JK meist nüüd mööda. 12 punktiga oleme kaheksandal kohal.

Järgmisel nädalal seisab ees kaks kodumängu: neljapäeval Viimsi JK-ga ja pühapäeval Tallinna Kalevi U21 meeskonnaga.

Eduard Desjatski skooris penaltist. Pildil teeb ta seda kuu tagasi Läänemaa JK-ga Võrus peetud mängus.

Protokoll