II liigas alistasime täna Tallinnas Lasnamäe FC Ajaxi kindlalt 7:2 (3:0) ja jätkame liigatabelis kaheksandal kohal.

Mänguskoori avas kohtumise 21. minutil Eduard Desjatski, kusjuures tema tabamus oli meie esindusmeeskonna liigamängude 550. värav. Kümmekond minutit hiljem lõi Rustam Tadzhybaiev 2:0 ja juba järgmisel minutil Väin 3:0. Kolmeväravalises eduseisus läksime ka vaheajale.

Kohe teise poolaja alguses vormistas Väin kübaratriki ja juhtisime juba 5:0. Järgmised kaks väravat lõi Desjatski ja nii oli 58. minutiks temalgi hat-trick kirjas.

Mängu viimasele pooltunnile vajutas suur eduseis oma pitseri. Seni suuremate eksimusteta tegutsenud neljaliikmelisest kaitseliinist vahetasime kolm meest välja, platsile jäänud mängijad lasid jala väheke sirgu ja väljakuperemeestel õnnestuski kaks väravat tagasi lüüa.

Järgmises voorus võõrustame tuleva nädala pühapäeval Võrus Rakvere Tarvast.