Eduard Desjatski lisaminutite penalti päästis meile tänases II liiga kodumängus Maardu Linnameeskonna duubliga viigipunkti. Lõpptulemus 3:3 on siiski pettumus, sest asusime kohtumist kahel korral juhtima, kuid lõpuks tuli loodetud võidu asemel hoopis viigi eest võidelda.

Mäng algas meile hästi. 7. minutil lõi Raul Rebane väravale, Maardu väravaht küll tõrjus, aga palli juures oli esimesena Desjatski ja avas skoori. Järgnes veel mitu head väravavõimalust, kuid realiseerimine vedas taas alt.

Vana jalgpallitõde ütleb, mis siis juhtub, kui ise ei löö. Nii läks seegi kord – 35. minutil kaotas Heigo Kosemets meie karistusala joonel palli ja ehkki väravas seisnud Andrei Kiši lõi palli vastaste ründaja nina ees puhtaks, nägi kohtunik selle olukorras viga ning külalised viigistasid 11 meetri karistuslöögist.

Teist mängupoolt alustasime isukalt ning viieminutise mängu järel lõi Jürgen Kolk 2:1. Väravale eelnes Vladislav Valladesi tsenderdus trahvikasti, kus Andre Väin sai palli edasi Kolgi ette sokutada. Kagjuks õnnestus vastastel mõni minut hiljem uuesti viigistada, kui meie kaitsjad nurgalöögi järel palli puhtaks ei suutnud lüüa.

Eduard Desjatski on II liigas nelja mänguga löönud juba seitse väravat.

Edasi läks enamasti kõik rappa, mis ette võtsime. Juba mitmendat mängu järjest meie parimaks keskväljameheks olnud Valladesi välja vahetamise järel kaotasime kontrolli platsil toimuva üle, keskpoolkaitsjad ei suutnud enam diagonaalidega ääri leida ning lisaks eksiti sageli lihtsates olukordades pallipuudete ja söötudega.

Maardu sai mängu üha rohkem enda kätte ning viis minutit enne lõpuvilet lõi hat-tricki teinud Dmitri Dovženok oma meeskonna esmakordselt juhtima. Marulise survega õnnestus meil viik siiski välja pressida. Päästeingliteks said Kolk, kes lisaminutitel trahvikastis maha niideti, ning Desjatski, kes seejärel kindalt penalti realiseeris.

Liigas jätkame tabeli keskel ning järgmises voorus mängime nädala pärast võõrsil meist koha võrra kõrgenal oleva FCI Tallinnaga.