Koroonaviiruse levikust põhjustatud piirangute tõttu alles maikuu lõpus startinud noorteliigade karussell pöörles juunis täistuuridel ning esimesed jõujooned hakkavad selguma.

U17 eliitliiga II liigas on meie meeskond kuue vooru järel 12 võistkonna seas kuuendal kohal. Alustati särtsakalt: Nõmme Kalju FC II meeskond alistati Tallinnas 6:3, seejärel tehti kodus võitluslik 2:2 viik FC Kuressaarega ning tehti võõrsil tulemusega 5:3 tuul alla FC Kosele. Hea hoog sai otsa juuni keskel, kui kodus kaotati 0:5 Eesti U15 koondisele. Kaotus tuli vastu võtta ka järgmises kahes võõrsil peetud mängus: JK Narva Transile jäädi alla 2:3 ja Pärnu JK Vaprusele 1:4. Nii Karl Liping kui ka Emil Elrond Karu on meie meeskonna kasuks löönud viis väravat.

Eesti U15 koondise eest sai Võrus meie U17 poistega peetud kohtumises ligi pool tundi mänguaega ka meie oma kasvandik Daniel Varikov (nr 16).

Ka meie U15 meeskond alustas oma vanuseklassi III liiga turniiri võiduga, kui alistas FC Kose 3:1. Kahjuks on järgnenud kolm lüüasaamist (FCI Tallinnale kaotati võõrsil 3:4, Keila JK-le kodus 1:5 ja Paide Linnameeskonnale võõrsil koguni 1:10) ning liigatabelis ollakse kümne meeskonna konkurentsis praegu eelviimane.

U13 vanuseklassi A-tugevusgrupis on meie poisid mänginud tõusude mõõnadega. Esmalt jäädi kodus 0:2 alla Tartu WJK Santosele, kuid juba mõni päev hiljem võeti sama vastase vastu võõrsil sama tulemusega revanš. Seejärel saadi võõrsil 1:0 jagu Tartu FC Heliosest, kaotati kodus 1:4 alagrupi liidrile Tartu JK Tammeka sinisele meeskonnale ning tehti kodus väravateta viik tugeva FA Tartu Kaleviga. Aia taha läks viimane puhkuse-eelne kohtumine, kui Põlvas kaotati 0:2 sealsele FC Lootosele. Alagrupis ollakse kuue võistkonna seas kolmandal kohal.

U12 vanuseklassi B-tugevusgrupis on meie poisid seni oma alagrupis vaid võite tunnistanud: üksteise järel alistati FC Elva punane meeskond 6:1, Vändra JK Vaprus 4:3, Tartu JK Tammeka must meeskond 5:0, Peipsi Junior / Puhja SK Barca 3:0, Põltsamaaa Sport 4:3 ja Paide LM Väätsa 8:0.

Esimesed mängud on pidanud ka meie U11, U10 ja U9 poisid. Kõigis eelnimetatud vanuseklassides jätkuvad mängud juuli lõpus või augusti alguses.

Kaheksa meie tüdrukut mängib tänavu koos Põlva FC Lootose eakaaslastega U17 neidude eliitliigas, kus nelja mängu järel ollakse 12 võistkonna seas tabeli keskel. Neljast mängust on võidetud kaks (FC RaDinat 9:0, Pärnu JK Vaprust 1:0) ning kaotatud samuti kaks (Tartu JK Tammekale 3:4, FC Elvale 2:4). Meie tüdrukutest on nii Isabel Huma kui ka Lisette Must löönud neli väravat. Tüdrukud kuigi palju suvepuhkust ei saa, sest neil tuleb ka juulis kolm mängu pidada.