Tänast II liiga kodumängu Tallinna FC Levadia U19 rivistusega läksime teise poolaja alguses Andre Väina väravast küll 1:0 juhtima, kuid lõpuks tuli ikkagi vastu võtta 1:4 kaotus.

Initsiatiivi haarasid kohe Levadia mängijad ning suurema osa esimesest poolajast püsis pall meie väljakupoolel. Paar külaliste lööki läks ka väravaraami, aga meie väravavahti Pert Paigelkalni esialgu üle mängida ei õnnestunud. Meie mängisime kontratele ja pääsesime vaid korra vastase väravat ohustama.

Vastu mängu käiku pääseisme teise poolaja alguses juhtima. 50. minutil tegi Arlet Raha oma väljakupoolelt pika spurdi ette ja lõikas tagasisöödu vahelt, Andre Väin pääses vastaste väravavahiga üks ühele ja lõi kindlalt 1:0.

Andre Väin sai oma arvele hooaja 11. värava.

Kaotusseisu jäämine mõjus Levadiale kui torge herilasepessa ning vaid viis minutit hiljem oli seis viigis – vastaste rünnaku lõpetas sööt värava alla, kus meie mängiv treener Arsen Katšmazov jala nii õnnetult vahele sai, et pall oma väravasse lendas.

Külalised said viigiväravaga hoo sisse ja saatsid veel kolmel korral palli meie väravasse, lisaks tabati korra põiklatti. Seisul 1:2 oli meilgi veel üks väga hea väravavõimalus, kui Richard Lepp trahvikasti joonelt vabalt lüüa sai, aga pall läks üle värava.

II liiga põhja-idapiirkonnas jätkame 11. kohal ning järgmisena mängime nädala pärast Tartus sealse Heliose meeskonnaga.