IV liiga tänases väravaterohkes pallilahingus tuli meie meestel täna võõrsil tunnistada FC Jõgeva Wolvesi 7:5 paremust.

Mänguks lähikonkurendiga saome vaevu kokku 11 meest, kusjuures väravas seisis Samo Aarand U15 meeskonnast ning tavapärane puurivaht Indrek Ivask mängis hoopis edurivis. Etteruttavalt tuleb öelda, et hätta ta seal ei jäänud ning lõi ka värava.

Jäime 0:3 kaotusseisu, kuid Ivask ja Tauno Kikas vähendasid siis vahe minimaalseks. Veidi enne vaheajale minekut tuli meil veel korra pall puurist tuua. Kohe teise poolaja alguses lõid värava võõrustajad, meilt vastas kauni tabamusega Kiš. Seejärel skooris kahel korral Wolves ning mängu lõpus lõi meie kasuks kaks väravat Brett Piir.

Tänaseks kirstunaelaks osutus kaitseliin, mille võõrustajad kontrarünnakutel korduvalt üle mängisid. „Väga lahtine mäng, kõik väravad tulid ühtemoodi, lausa copy-paste – nii kui keskväljal palli kaotasime, lükkasid vastased söödu ette äärtele, mängisid kaitsjad üle ja lõid kiirelt värava. Positsioonitrünnakuge ei löödud meile ühtegi väravat,” ütles Kikas. „Meie väravad tulid enam-vähem samamoodi, Kiši ristnurka löödu oli erand.”

Augusti lõpus 15aastaseks saavast Aarandist sai noorim mängija, kes meie esindusmeeskonnas liigamängudes platsil käinud. „Sai hakkama küll. Tubli on raske öelda, kui seitse väravat lüüakse, aga tema süüd oli neis vähe,” lausus Kikas.

Liidrist Tartu JK Tammeka U19-st jääme nüüd maha 11 ja teist kohta kindlustanud Jõgeva Wolvesist nelja punktiga, meil on konkurentidest aga üks mäng vähem peetud. Järgmise mängon meie meeskonnal 13. augustil Väimelas tabeli viimase SK Roosuga.