IV liigas saime kirja kolmanda punkti, kui mängisime täna võõrsil 3:3 viiki FC Tartu duubliga.

Ülenurme staadionil peetud mängus domineeris algul Helios. „Meil tekkisid poolikud momendid, kuid kahjuks ei suutnud me neid realiseerida,” sõnas treener Vjatšeslav Vassilenko.

Viis-kuus minutit enne esimese poolaja lõppu avas Siim Lepp siiski skoori. „Natuke vedas ka, oli rikošett ja Siim õigel ajal õiges kohas,” kirjeldas Vassilenko.

Teisel poolajal hakkasid tartlased pressima, lõid 51. minutil 1:1 ja läksid 54. minutil 2:1 juhtima. Minut hiljem Siim Lepp viigistas. „Poisid ärkasid lõpuks üles,” lausus Vassilenko.

69. minutil pääsesime Andrei Kiši tabamusest 3:2 juhtima, aga vastased seadsid kohe kontrarünnakust jalule 3:3 viigi. Kohtumise lõpp tuli mängida kümnekesi, sest Valeri Dobrovolski sai teise kollase kaardi ja eemaldati väljakult.

Mängu lõpus avanes Brett Piiril hea võimalus võiduvärav lüüa, ta üritas palli üle väravavahi tõsta, kuid tõste jäi nõrgaks.

Vassilenko sõnul vajutas oma pitseri mängule palav ilm. „Plats ei olnud ka kõige parem. Me ei saanud oma mängu mängida, pall põrkas veidralt ja vastuvõtuga oli probleeme,” lisas ta. „Ka kohtunik eksis paar korda väga rängalt.”

Järgmisel pühapäeval võõrustame Tartu Ülikool Faunat.