Esiliiga B-s saime sai täna kodus Põhja-Tallinna JK Voltalt valusalt vastu näppe, tabelisse kirjutati 1:6 kaotus.

Allajäämine oli sama masendav, kui hooaja esimeses mängus JK Tabasaluga saadud suur kaotus. „Ülipalju individuaalseid eksimusi, muud ei oskagi öelda. Mehed eksisid selliste kohtade peal, kus tavaliselt mitte ja kui esiliigas ikkagi eksid, siis sind karistatakse. Ja neid eksimusi oli palju,” ütles meeskonna treener Jaanus Vislapuu.

Volta proovis mängida rohkem pikka palli, meie lühikesega ehitada. Tagantjärele tarkusena võib öelda, et ehk tulnuks endalgi sirgjoonelisemalt tegutseda.

Külalised avasid skoori 18. minutil. Meie mehed tegutsesid tuimalt ja pilved aina tumenesid, nii staadioni kohal taevas kui ka ülekantud tähenduses: 27. minutil lõi Volta 2:0 ja poolaja lisaminutitel 3:0.

Mängu päästa püüdes alustasime teist mängupoolt 4-3-3 asetusega. Päike tuli välja ning Kait Hinn lõi kümneminutise mängu järel ka ühe värava tagasi, aga Volta vastas peagi resultatiivse kontrarünnakuga.

Meie ainsa värava lõi teise poolaja alguses Kait Hinn.

Veerand tundi enne mängu lõppu lõid külalised viienda värava, kui enne mängu Esiliiga B maikuu parima mängija auhinna kätte saanud Taavi Laurits oma nimele kübaratriki vormistas. Lisaminututel virutas Volta meile veel kuuendagi värava.

Mängu lõpus vigastas Ragnar Rebane raskelt hüppeliigest ning kuna kõik vahetused olid juba tehtud, lõpetasime kohtumise kümnekesi. Juba varem olime vigastuste tõttu kaotanud veel kaks olulist mängumeest: Valeri Šabanov vigastas samuti hüppeliigest, Aleksandr Pruttšenko tagareit. Neilgi seisab nüüd ees pikem mängupaus.

„Kohtunik lasi väga robustselt mängida, mehed löödi ikka konkreetselt sandiks,” lausus Vislapuu.

Esiliiga B-s langesime nüüd viiendaks. Juba tuleval nädala neljapäeval läheme võõrsil vastamisi meist koha kõrgemal oleva Vändra Vaprusega. Nädalasisene mäng on kindlasti raske, aga tuleb ennast kokku võtta.

„Tuleb teha koosseisus muudatusi, aga ega midagi põdeda ei ole. Vändrasse läheme selle koosseisuga, mille kokku saame. Elu on näidanud, et vahel on meil hõredama koosseisuga tulemused isegi paremad,” ütles Vislapuu.