Meie meeskond kaotas täna IV liigas Väimela staadionil FC Tartu II meeskonnale 2:3. Saime kokku küll korraliku koosseisu ja domineerisime veidi enam, aga lahtises mängus tuli ikkagi vastu võtta kaotus.

„Sööt käis ilusti, aga väravaid kahjuks ei tulnud. Vastased mängisid pikka palli, mis meile üldse ei sobinud, keskkaitsjad eksisid täna päris palju,” kirjeldas treener Vjatšeslav Vassilenko mängu algust.

16. minutil läksidki tartlased kontrarünnakust juhtima, kui meie kaitseliin palli ebakindlalt mängu lõi.

Teisel poolajal panime kõva pressi peale ja juba viieminutise mängu järel teenis Aleksandr Orlov penalti, mille realiseeris Rene Zahkna.

58. minutil tuli keskkaitses taas eksimus ning külalised pääsesid uuesti juhtima, ent juba minut hiljem õnnestus Zahknal viigistada. „Hakkasime rohkem mööda maad mängima ja proovisime vastaseid väsitada. Ühest sellisest olukorrast keerutaski Rene ilusti tahanurka,” ütles Vassilenko.

Viigiseisu ei õnnestunud kahjuks hoida, sest unustati, et mängida tuleb kohtuniku vileni. „Vastane viskas vale audi, kahjuks kohtunik ei näinud seda. Poisid jäid seisma, aga vile vaikis ja nii nad [tartlased] tulid kolmekesi meie ühe kaitsja vastu ja lõid kolmanda värava,” rääkis Vassilenko.

Juhtus see 66. minutil ja protokolli läks Mark Saarniku arvele omavärav.

Mängu õpus suudeti vastane veel surve alla panna, aga väravalöömiseni ei jõutud. „Kahju, et ei võitnud, aga olen meestega rahul, sest mäng oli ilus,” sõnas Vassilenko.

Tuleval pühapäeval mängime võõrsil TÜ Faunaga.