Meie meeskond kaotas täna Väimelas peetud IV liiga mängus lähimale konkurendile FC Elva duublile 2:3, maha mängiti 2:0 eduseis.

Juhtima mindi 33. minutil, kui kauglöögist põiklatti tabanud pall Talvar Henningu jalale maandus ja ta avanenud võimalust kasutamata ei jätmud. 56. minutil viis vastaste keskkaitsja eksimuse järel väravavahiga üks-üks olukorda pääsenud Siim Lepp meeskonna juba 2:0 ette. Edu libises siiski käest: Elva lõi 70. minutil penaltist ühe tagasi, 84. minutil põrkas pall meie keskkaitsjast Aleksei Tšernokozovist oma väravasse ja veel kaks minutit hiljem lõid külalised võiduvärava.

Treener Vjatšeslav Vassilenko sõnul kaotati kolm punkti suuresti „tänu” nõrga vilepartii teinud kohtunikule. Ka kuumus tegi oma töö ja mängu lõpus mehed väsisid. „Koosseis ei olnud ka optimaalne, paar põhivenda oli puudu, aga need kes olid, pingutasid lõpuni,” lisas ta. „Hea mängu tegi väravas Indrek Ivask, kuid temagi ei suutnud meid halvemast päästa.”

Lahtises mängus oli võimalusi mõlemal poolel. „Elval olid mõned kõrgema liiga mängijad ka kaasas (esiliiga B-s mängivad Veiko Haan ja Marek Naaris), mis andis neile võib olla väikese eelise,” sõnas Vassilenko.

Meie meestel seisab nüüd liigas ees neli järjestikust võõrsilmängu. Esimene neist peetakse tuleval pühapäeval Pärnus esikolmikus oleva JK Poseidon-Nirvaanaga.