IV liiga lõunatsoonis tuli meie meeskonnal täna tunnistada Tartu FC Bronx Woodi 6:3 paremust.

Ülenurme staadionil peetud mängu läksid juhtima tartlased, 12. minutil Tauno Kikas viigistas. Poolaja lõpp läks meil käest – viimase kolme-nelja minutiga lubati vastastel lüüa kaks väravat.

Teisel poolajal jäime taha 1:4, ent siis lõi Brett Piir 71. minutil ühe värava tagasi. Viimase kümne minuti jooksul olid taas kahel korral täpsed väljakuperemehed, lisaminutitel tegi Emil Abel lõppseisuks 3:6.

„Meil oli probleeme koosseisuga, mõned mehed pidid mängima vigastusega. Kuidagi ei saa optimaalset kooseisu kokku ja seepärast ka oma mängu käima,” ütles treener Vjatšeslav Vassilenko. Tema sõnul said see-eest päris palju mänguaega taas nooremad mängumehed, mis tulevikku silmas pidades kindlasti kasuks tuleb.

Kuue mänguga kogutud üheksa punkti annavad meie meestele koha tabeli keskel.

Järgmise mängu peame tuleva nädala pühapäeval Väimelas FC Jõgeva Wolvesiga ja siis üritme kindlasti oma punktiarvet täiendada, sest Jõgeva jalgpallurid on kaotanud kõik viis seni peetud mängu.