Eesti IV liigas võitis meie meeskond täna Osulas SK Roosu 4:2 (1:1).

23. minutil viis Brett Piir meid juhtima, seitse minutit hiljem Robert Kruuda viigistas. Teise poolaja alguses jõudsid sihile Karel Räppo ja Tauno Kikase löögid ning kui IV liigas oma esimese tabamuseni jõudnud Kristo-Davo Kons 66. minutil meid juba 4:1 ette viis, oli mäng praktiliselt tehtud, ehkki Kruuda peagi ka Roosu teise värava lõi.

Pisikesel ja mitte kõige paremas seisus platsil mängisid mõlemad pooled peaasjalikult pikka söötu, püüdes palli ette pidama saada. Meil olid täna ainult neli meest vanemad kui 20 aastat ja vaid Talvar Henning suutis keskväljal natuke mängu ehitada.

Võit tõstis meid IV liiga lõunatsoonis esikohta jagama, punkte on tabelis 15. Mullu saime kogu hooajaga IV liigas kirja vaid 14 punkti.

Järgmise liigamängu peame 8. augustil kodus Tabivere RSK-ga.