II liiga kodumängus võitis meie meeskond tabelis viimasel kohal olevat Ida-Virumaa FC Alliance’i U21 rivistust 5:1 (2:0). Viimasel kahel hooajal oleme idavirulastega kohtunud neli korda ning kolmel korral võitnud just sama tulemusega kui täna.

Juhtima asusime 18. minutil. Vladislav Valladesi löögi vastaste väravavht tõrjus, aga otse enda ette nii, et oma šanssi noolinud Jürgen Kolgil polnud keeruline palli väravasse suunata. Avapoolaja lisaminutil andis idavirulastele n-ö riietusruumivärava kaasa Eduard Desjatski, kes kasutas suurepäraselt ära Alliance’i väravavahi ja kaitsja omavahelise mittemõistmise ning saatis palli tühjaks jäänud väravasse.

Teise poolaja alguses tegi nurgalöögi olukorras markeerimata jäetud ja Desjatskilt palli täpselt pea peale saanud Edgar Litovtšenko seisuks 3:0.

Suures eduseisus muutusime korraks lohakaks ja külalised lõid ühe värava küll tagasi, aga peagi vastasime sellele omalt poolt kahe tabamusega. Esmalt kordus peaaegu kolmanda värava toonud situatsioon, ainult et nüüd lõi Desjatski nurgalöögi järel palli peaga väravasse Mairo Reinsaar, kellele see oli esimeseks väravaks meie meeskonna eest. Viimase, viienda värava autoriks oli Dessjatski ise.

Eduard Desjatski on viimase kolme mänguga löönud meie kasuks viis väravat.

Debüüdi esindusmeeskonnas tegid 16aastane väravavaht Karl Rehe ja 18aastane poolkaitsja Hannes Helstein, mõlemad meie oma klubi kasvandikud.

Kahjuks sai kohtumise lõpus kollase kaardi Raul Rebane ning meie keskväljamootoril jääb nüüd järgmine mäng vahele.

Järgmise vooru kohtumine tuleva nädala pühapäeval on aga tõsine proovikivi, sest siis minnakse võõrsil vastamisi liiga praeguse liidri FCI Tallinnaga.