Meie meeskond alustab homme Sillamäel tänavust II liiga põhja-idapiirkonna hooaega. Esimeseks vastaseks on mullu veel III liigas mänginud Sillamäe FC NPM Silmet.

Nordmetallik OÜ kõrval on algaval hooajal meeskonna särgisponsoriks veel teinegi Võrumaa ettevõtte – Aigren OÜ. Meeskonda toetavad endiselt ka Võru linnavalitsus, Barrus, ForestStock, Võru Disainmööbel ja Terminal Oil.

Kahe hooaja vahel meeskonnas suuri muudatusi ei olnud. Praeguse seisuga on ainsaks päris uueks näoks 17aastane FC Elva kasvandik Karl-Markkus Metslind, kelle tõid Võrumaale õpingud siinses kutsehariduskeskuses. Ülejäänud liitujad on Andrei Kiš ja Patrik Huma FC Vastseliinast ning Siimar Taits Valga FC Warriorist, kes kõik varemgi moel või teisel meie klubiga seotud olnud. Pärast aastast pausi on meeskonnas tagasi ka Mairo Reinsaar.

Järgmisest aastast plaanitakse II liiga muuta kahetasandiliseks ja seepärast on Võru FC Heliose tegevjuhi Jaanus Vislapuu sõnul meeskonna peamiseks tänavuseks eesmärgiks lõpetada hooaeg turniiritabeli ülemises pooles.

Võru FC Heliose tegevjuht Jaanus Vislapuu meeskonna võistlussärgiga.