Klubi tegevjuhi Jaanus Vislapuu sõnul võib lõppeva hooaja lugeda kordaläinuks. „Kõik võistkonnad mängisid hooaja kenasti lõpuni (U17 meeskonna hooaeg veel jätkub) ja ei tekkinud olukorda, kus mõnel mängul poleks võistkond kokku tulnud,” ütles ta.

Positiivse poole peale võib Vislapuu sõnul kindlasti kanda klubilise arengu ja selle, et Eesti meistrivõistlustel oldi väljas rekordarvu, kokku kümne võistkonnaga.

„Kui välja jätta U15 võistkond, kes sel aastal esiliigas oma potentsiaali ei suutnud ära kasutada, olid kõik ülejäänud tublid ja nende esitustele võib hindeks panna tubli nelja. Loodan, et ka U15 võistkond on pärast sammu tagasi tegemist järgmisel aastal paremas hoos ja leiab oma mängu,” ütles Vislapuu.

Eriti head meelt teeb talle klubi naiskonna tubli esinemine oma debüüthooajal rahvaliigas ja uue tüdrukutegrupi avamine.

IV liiga lõunapiirkonnas neljanda koha saanud esindusmeeskonnaga Vislapuu päris rahule ei jäänud, sest eesmärk lõpetada kolme tugevama seas jäi täitmata. Samas oli mitmete noorte mängijate areng positiivne ja ka mängupilt enamikus mängudes hea.

„Kahjuks jäi see hea mäng mitmel olulisel korral tulemuseks realiseerimata. Ju siis jäi noorematel meestel puudu kogemusest ja vanematel füüsilisest võimekusest. Kui mängudel oleks käinud rohkem mehi, oleks mängijatevalik suurenenud ja ilmselt oleks see ka nii mõnegi tasavägise mängu meie kasuks kallutanud. Kokkuvõttes võib hooajale kolmekese ära panna,” ütles Vislapuu.

Järgmise aasta sihtidest on klubi juhi sõnul praegu veel vara rääkida. „Eks paistab, et mis uuel hooajal saama hakkab ning kuidas on lood mängijate ja eesmärkidega kõrgemal. Suurem koosolek on pärast liigahooaja lõppu tulekul,” sõnas ta ning tänas kõiki FC Helios Võru toetajaid ja poolehoidjaid.