II liiga esimeses voorus tegi meie meeskond täna võõrsil 2:2 viigi FA Tartu Kaleviga, seejuures tulime välja kaheväravalisest kaotusseisust.

Mullu ühtegi mängu kaotamata III liiga võitjaks tulnud Tartu kalevlaste ridades on ligi tosin ka meistriliigas mänginud jalgpallurit ja tegu seega vägagi tõsiseltvõetava vastasega. Mäng kujuneski suhteliselt võrdseks ja oli hooaja algusele kohaselt rabedavõitu.

30. minutil viis Tartu Tammeka eest meistriliigas ligi 100 mängu pidanud Rasmus Tauts väljakuperemehed juhtima. Teise poolaja alguses jäime juba 0:2 kaotusseisu, vastastest oli siis täpne varem kahel hooajal mesutriliigas Pärnu Vapruse eest mänginud Kristofer Kaasik.

Viigipunkt õnnestus lõpuks siiski päästa. Meie esimene värav sündis 56. minutil – Eduard Desjatski võitis õhuduelli ja lükkas palli Jürgen Kolgile, kes paremalt äärelt sisse murdis ja alla nurka ära lõi.

Viigini jõudsime kolmandal lisaminutil, kui Aleksandr Pruttšenko 25 meetrilt karistuslöögist palli üle vastaste müüri vasakusse ristnurka virutas.

Järgmisena ootab meid tuleval laupäeval, 29. mail esimene kodumäng, kus vastaseks on Lasnamäe FC Ajax.