II liiga avavoorus alistas meie meeskond täna Tartus sealse FC Heliose 4:3 (2:1). Jätkasime seega sealt, kus eelmine hooaeg pooleli jäi – mullu sügisel, enne koroonaviiruse laia leviku tõttu turniiri katkestamist võitsime viimasena võõrsil just Tartu Heliost.

Juhtima pääsesime täna 8. minutil, kui skoori avas meie särgis esimese mängu pidanud Nikita Rokachevskiy. Debütante oli meil täna koguni seitse: algkoosseisus peale Rokachevskiy veel Edgar Litovtšenko, Artjom Volovei ja Erik Žirov, vahetusest sekkusid ka Daniil Volkov, Ronan Pähn ja Mattias Eskla. Meeskonna keskmine vanus oli vaid 20 aastat ja 2 kuud ning läbi aegade oleme ainult kahel korral veelgi noorema meeskonna liigamänguks välja pannud.

Kümmekond minutite enne poolaja lõppu tartlased viigistasid. Vaheajale läksime siiski eduseisus, sest lisaminutil realiseeris meeskonna kapten Eduard Desjatski 11 meetri karustuslöögi.

Teise poolaja alguses tegi Richard Lepp kahe minutiga kaks väravat ja viis meid 4:1 juhtima. Pikalt vigastuspausilt naasnud noor vasakäär oli eelmise mängu meie meeskonna eest pidanud ligi aasta ja viis kuud tagasi.

Väljakuperemehed lõid küll kaks väravat veel tagasi, aga võit kuulus lõpuks ikkagi meile. Mänguliselt olime parem meeskond, vastane sai oma väravad standardolukordadest, mis tugeva tuule tõttu kõik väga ettearvamatuteks ja ohtlikeks kujunesid. Üks vastastele kirja läinud tabamustest oli meie keskkaitsja Ragnar Rebase omavärav.

Nädala pärast võõrustame esimeses kodumängus 2. aprillil Narva Transi U21 esindust.