Saali esiliiiga 10. vooru vahelejäänud mängus alistas Rantipol Võru Helios täna koduväljakul FC Äksi Wolvesi 7:5 (4:3).

Mäng liiga punase laternaga osutus üle ootuste raskeks. 12. minutiks asusime küll 4:0 juhtima, aga poolaja lõpus lasid mehed jala väheke liiga sirgeks ning vaheajale minekuks vähendasid külalised vahe minimaalseks.

Teise poolaja keskel võitles Wolves välja 5:5 viigi, aga kolm enne lõppu viis Richard Lepp meid taas juhtima. Mängu lõpp oli ärev ja Wolves tõi viigipunkti noolides ka väravavahi rünnakule. Sekund enne lõpusireeni lõikas Sören Veiolainen palli vahelt ja virutas selle poolelt platsilt tühja väravasse, vormistades nii lõpptulemuse.

„Raskelt tulid tänased kolm punkti, aga mul on hea meel, et keegi kaarte ei võtnud ja tegime lõpuks ikka oma ära. Tugeva võistkonna tunnus on see, et isegi kehval päeval tuleb kehva mänguga positiivne tulemus,” ütles meeskonna esindaja Jaanus Vislapuu.

Lisaks eelnimetatutele olid meie eest täna kahel korral täpsed Eduard Desjatski ja Emil Elrond Karu ning korra sai jala valgeks Aimar Vendelin.

Liigas tõusime nüüd kolmandaks ja jääme teisel kohal olevast Aruküla Radiusest maha vaid ühe punktiga. Meiega sama palju punkte kogunud Jõhvi Phoenixit edestame tänu omavahelise mängu võidule, ka on meie meestel üks kohtumine vähem peetud.

Järgmine mäng on juba sel pühapäeval samuti Võrus, siis on meie vastaseks Narva Unitedi duubel. „Oleme tulnud pika tee ja võidelnud ennast heale positsioonile, nüüd tuleb teha viimased pingutused,” lausus Vislapuu.