Meie poistel käisid eile külas FC Otepää eakaaslased, kellega Võru spordikeskuse staadionil peetud kolmest sõpruskohtumisest kaks võitsid väljakuperemehed.

„2005. sündinud poistele oli see üldse esimene võistlusmäng elus ja selle kohta said nad väga tublisti hakkama. Mõlemad poolajad võideti veenvalt. Treenerina pakkus rahuldust, et oma vanuse kohta suudeti platsil enam-vähem õiges kohas püsida ja individuaalselt julgelt palliga mängida,” ütles treener Jaanus Vislapuu.

2004. aastal sündinud poisid pidid külalistele alla vanduma. „Oma süü oli selles, et kohal oli palju poisse ja nii tuli teha palju vahetusi, et kõik ikka mänguaega saaks,” lausus Vislapuu. „Kaitses on praegu vähe mängijaid, kes suudaks kindlust üles näidata. Rünnakul oldi tublid ja loodi päris palju ilusaid väravamomente.”

Viimases, 2003. aastal sündinud poiste mängus võis näha nii kenasid kombinatsioone kui ka meisterlikke väravaid. Võidukas oli jälle kodumeeskond.

Vislapuu sõnul olid sõprusmängud heaks võimaluseks kontrollida, kuidas poisid on õpitut omandanud, samuti sai poisse eri positsioonidel katsetada. „Kõik võistkonnad said tunda rõõmu väravate löömisest ja suurepärasest ilmast,” lisas ta.