Reede ja kolmteist oli duublile õnnelik päev, sest III liiga kodumängus purustati SK Illi ja Jõgeva SK Noorus-96 ühendmeeskond 9:0 (4:0). Vaid korra on suurema võit kirja saadud – kaks aastat tagasi alistati IV liigas FCP Pärnu 10:0.

Haiguste ja U17 meeskonna homse mängu tõttu oli varumeeste pink küll täna tühi, aga need, kes platsil rügasid, tegid oma töö liiga eelviimase tiimi vastu korralikult ära. Juhtima asuti 8. minutil Oleg Lepiku väravast. Järgmist tabamust tuli oodata poolaja lõpuni, aga siis tuli neid viie minutiga kolm tükki järjest: esmalt lõi Andrei Kiš otse karistuslöögist 2:0, seejärel Sten Org 3:0 ja poolaja viimasel minutil Lepik 4:0.

Teisel poolajal lustiti edasi. Kõigepealt lõi Lepik 5:0 ja vormistas nii kübaratriki. Seejärel sai samaga hakkama ka kaks järjestikust väravat löönud Org. Aleksei Golubev suskas 8:0 ning viis minutit enne lõpuvilet sai viiendas järjestikuses mängus skoorinud Lepik kirja veel oma neljandagi värava.

Võit kindlustas III liiga lõunapiirkonnas meie meeskonna kuuendat kohta. Järgmises voorus mängitakse tuleva nädala laupäeval võõrsil FC Tarvastu ja JK Tõrva ühendmeeskonnaga.

Sten Org lõi tänases mängus kolm väravat.