II liigas võttis meie meeskond täna kodus 4:0 (1:0) võidu FC Tallinna U21 rivistuse üle.

Tabelis tagant poolt kolmandal kohal olevalt vastaselt tuli kindlasti kolm punkti võtta. Sellega saadi ka hakkama, kuigi avaväravat tuli otsida pea terve esimene poolaeg.

Kahjuks sai napilt veerandtunnise mängu järel vigastada meie kontrolliv keskpoolkaitsja Daniil Volkov. Sunnitud vahetuse tõttu tuli paaril mehel uuele positsioonile asuda ja koostöö seetõttu kannatas. Vaheajaks nullid tabloole siiski ei jäänud, sest poolaja viimasel minutil andis Richard Lepp keskringist söödu vasakule äärele jooksu peale Eduard Dejsatskile, meie seekord vasakkaitsjana toimetanud kapten ei jätnud head võimalust kasutamata ja lõi karistusala joonelt täpselt tahaposti 1:0.

Teine poolajal sujus meie meeste mäng märksa libedamalt. 53. minutil lükkas Erik Žirov vasakult äärelt piki otsajoont palli kasti Nikita Rokachevskiyle ja viimane kahekordistas meie eduseisu.

Mõni minut hiljem sai üks vastastest teise kollase kaardi ning arvuline ülekaal õnnestus meil ära kasutada juba paari minuti pärast. Värava lõi Žirov, kellele see oli esimeseks tabamuseks meie meeskonna eest, täpse söödu andis Lepp.

64. minutil jõudis Desjatski nurgalöögist pall trahvikasti äärele Rokachevskiyle, kes segamatult keerata sai ja palli väravasse saatis.

Kuuest mängust on meil nüüd kirjas kolm võitu ja kolm kaotust ning järgmise kohtumise peame tuleva nädala pühapäeval, 8. mail võõrsil Jõhvi FC Phoenixiga.

Meeskonnakaaslased õnnitlevad Nikita Rokachevskiyt tema teise tabamuse puhul.