FC Heliose E2-vanuseklassi (2002.–2003. a sünd) meeskond, kus mängib kuus Võru poissi, lõpetas Eesti noorte esivõistlustel oma alagrupis kevadringi viie võidu ja ühe kaotuse ning teise kohaga.

Ainus kaotus tuli avavoorus, kui 2:5 jäädi alla JK Loole. Edasistest mängudes alistati Kohtla-Järve JK Alko 6:3, Kiviõli Tamme Auto 13:0, Tartu JK Tammeka 6:1, Tartu FC Santos 3:0 ja FC Elva 2:0.

Markus Joakit, Arto Kivioja, Marcus Lepistik, Germo Michelson, Ralf Raudik ja Aimar Vendelin mängivad koos Tartu poistega seepärast, et Võru linn meie klubi veel ei toeta.

„Läinud on päris kenasti ja Võru poisid on võistkonnas kindlasti põhijõud, kuna enamik Tartu poisse on 2003. aastal, Võru poisid aga 2002. aastal sündinud. Seega on nad oskustelt ja jõu poolest veidi üle,” kommenteeris treener Jaanus Vislapuu.

Vendelin ja Lepistik on löönud kuus väravat ning koos Tartu poisi Jan-Silvar Lembitiga ollakse oma meeskonna suurimad väravakütid.

Vislapuu sõnul püütakse järgmisel hooajal, maksku mis maksab, mängida juba omaette ning teha seda Võru spordikeskuse staadionil.