Klubi avas sügisel mitu uut treeningruppi ning ühtlasi alustas meil tööd uus treener Sandra London (23).

Võru FC Heliose tegevjuhi Jaanus Vislapuu sõnul on Sandra London tubli ja hakkaja tüdruk. „Selleks, et klubi saaks edasi areneda, on vaja abijõudu. Loomulikult on meil hea meel, et klubi saab osa Sandra väärtuslikust kogemustepagasist, eriti kui silmas pidada tüdrukute jalgpalli edendamist,” lausus ta.

Kogemusi Rõuge vallast pärit Sandra Londonil tõesti jagub. Eesti meistrivõistlustel debüteeris ta juba 2007. aastal Tallinna FC Flora noortevõistkonnas ning on alates 2009. aastast Põlva JK Lootose naiskonnas pidanud üle 100 liigamängu ja löönud üle 70 värava (meistriliigas 63 mängu ja 16 väravat). Aastatel 2009–2010 kuulus ta ka Eesti noortekoondise kandidaatide hulka.

Sandra London tõdes, et ehkki ta on jalgpalli huviringides lapsi varemgi juhendanud, on tal uude ametisse asumise eel väike värin ikkagi sees. „Uus ja huvitav väljakutse, kindlasti meeldiv, aga esialgu veidi hirmutav,” ütles ta.

Sellest, kas end ka pikemas perspektiivis treeneriametiga siduda, Sandra London veel ei mõtle. „Proovin, kuidas välja tuleb, eks siis edaspidi paistab,” lausus ta.

Sandra Londonist saab Võru 2.-4. klassi jalgpallitüdrukute juhendaja. Lisaks hakkab ta treeninguid läbi viima Lasva lasteaias, Parksepa lasteaias, Misso koolis ja peagi ka Kääpa koolis.

Sandra London
Sandra London.