Meie IV liiga debüüdiks valmistuv esindusmeeskond viigistas täna Põlvas peetud kontrollmängus FC Lootosega 3:3 (1:1).

Skoori avasid kohtumise 11. minutil III liigas mängivad väljakuperemehed, aga paar minutit enne vaheajale minekut Jürgen Kolk viigistas. Teise poolaja alguses, 51. minutil viis Andrei Kiš meie mehed juhtima, kuid peagi jõudis Lootos viigini. 59. minutil lõi Siim Lepp Heliose kasuks 3:2, aga veerand tundi enne mängu lõppu seadis Põlva meeskond taas jalule viigi.

Platsil käisid peale eelnimetatute veel Indrek Ivask, Mark Saarnik, Aleksei Tšernokozov, Margus Taaber, Rait Kooser, Rain Kooser, Talvar Henning, Aleksandr Orlov, Andre Ojala, Timo Thal, Sander Taan, Georg Mattias Daniel, Kerrit Kaldaru ja Vjatšeslav Vassilenko.