6:2 võit täna Väimelas Tartu FC Heliose üle tõstis meie meeskonna IV liiga lõunapiirkonnas suvevaheajaks teiseks.

Jõuvahekorrad pandi paika 5:1 võidetud esimese poolajaga, kui neli rünnakut lõpetas täistabamusega Kristjan Moks ning ning vastased lõid omavärava. Moksi šõule eelnes kaotusseisu jäämine – 6. minutil eksis Vjatšeslav Vassilenko kaitses ning väravavahit Indrek Ivaskiga üks-üks olukorda pääsenud tartlaste ründaja Tarvi Suvi võimalust kasutama ei jätnud.

Seejärel lükkasid meie mehed gaasi põhja, Moks, Kert Joakit ja Tauno Kikas ribastasid külaliste kaitse ning väravaid hakkas tulema. Moksi neli väravat ühes mängus on klubis uus liigamängude resultatiivsusrekord.

Teisel poolajal Moksi ja Kikase asemel edurivis jätkanud Karel Räppo ja Jaagup Abel väravalöömiseni ei jõudnud, küll virutas aga paar minutit enne lõpuvilet tõelise mammu külaliste värava ristnurka Eduard Desjatski. Suurem osa poolajast tegutseti suurest eduseisust lummatult kahjuks uimaselt ja tartlastel õnnestus 57. minutil oma teine värav lüüa.

IV liigas said nüüd pooled mängud peetud ning tabelis on meil viis võitu, üks viik ja kolm kaotust. Järgmine mäng on 7. augustil.