IV liigas kaotas meie meeskond täna võõrsil napilt 0:1 FC Elva duublile ja langes lõunatsoonis eelviimaseks. Saatuslikuks sai väljakuperemeeste mängu lõpus löödud värav.

Treener Vjatšeslav Vassilenko sõnul mindi mängule pingevabalt. „Üritasime rünnata ja kaitses rahulikult mängida, see õnnestus. Kuigi elvakad ründasid rohkem, ei istunud ka meie ainult kaitses. Proovisime kontratega vastata ja esimesel poolajal olid meil ka mõned võimalused värav lüüa, aga midagi jäi ikka puudu, et rünnakule viimane punkt panna,” rääkis ta.

Kui esimesel poolajal domineerisid rohkem väljakuperemehed, siis mängu teisel poolel kontrollisime palli rohkem meie ja Elva pidi hakkama pikka palli mängima, sest võõrustajate muud käigud pandi kinni. Tekkisid ka ohtlikke momente: Talvar Henningu löök viielt meetrilt tabas täpselt Elva väravavahti, Siim Lepal oli võimalusi ja Brett Piiril ka mõni. Kahjuks lasime mängu lõpus omale värava lüüa.

Kaitseliin oli Vassilenko sõnul seekord väga hea, välja arvatud Elva võiduvärava olukorras. „Kõik, kes Elvas mängimas käisid, olid tublid ja näitasid, et isegi pooliku meeskonnaga oleme ohtlikud,” ütles Vassilenko. „Täna oli platsil meeskond, kõik aitasid ja julgestasid üksteist.”

Hooaja viimase liigamängu peame 12. oktoobril Väimelas Pärnu JK Poseidon Nirvaanaga.