Meie meeskond jäi Võrumaa meistrivõistlustel ühele favoriidile Rauameistrile küll 1:13 alla, aga sai tabelissse 1:– võidu, sest vastaste ees käis platsil protokolli kandmata mängija.

Tühistati ka kõik Rauameistri selles mängus löödud väravad (Kristjan Moksi arvel oli neid kaheksa). Meie ainsa värava lõi penaltist Eduard Desjatski.

Rauameister eksis Võrumaa meistrivõistluste juhendi punkti 5.3 vastu, kus muu hulgas on kirjas, et mängija, keda pole enne mängu algust protokolli kantud, ei tohi mängus osaleda. Teisel poolajal käis aga platsil Rivo Rahuoja, keda enne mängu algust protokollis ei olnud.

Kes Rantipoli kõrval sellest alagrupist teisena edasi pääseb saab selgeks pärast kahte viimast mängu, kus kohtuvad Rauameister – Kuperjanovi JP (17. juulil) ja Kuperjanovi JP – Võru FC Helios (21. juulil). Mängud õpetanud Roosul on tabelis neli punkti, Rauameistril ja Heliosel kolm, kuperjanovlastel üks.

FC Helios Võru - rauameister
Meie poisid piirasid Kristjan Moksi enamasti mitmekesi, ometi õnnestus meistriliiga kogemusega ründajal kaheksa väravat lüüa.