Meie 2005. aasta poisid võitsid üleeile esikoha Tammeka Juunior Cupil ja eile Lootos Cupil, lisaks saavutasid teiste vanuseklasside meeskonnad Lootos Cupil veel kaks teist kohta.

„2005. aasta poisid käisid turniiridel kahe erineva meeskonnaga, nii et nende esitused tegid erilist heameelt,” ütles treener Jaanus Vislapuu. „Mõlema turniiri tase oli hea ja poisid said kindlasti väga väärtuslikke kogemusi.”

Tema sõnul olid klubi kõik tiimid tublid ja andsid endast kõik. „Kui nädalavahetusel võistlustules olnud kuuest võistkonnast neli finaali jõuab, on patt nuriseda,” lisas Vislapuu.

Nõos peetud Tammeka Juunior Cupil võitsid meie 2005. aasta poisid alagrupis Tartu Merkuur-Juuniori 2:0, Jõhvi Lokomotivi 3:0 ja Tartu Tammeka valge meeskonna samuti 3:0. Veerandfinaalis alistati 3:0 Merkuur-Juuniori duubel, poolfinaalis uuesti Tammeka valge meeskond, seekord 2:0, ja finaalis ka Tammeka sinine meeskond 2:0.

„Kõik läks täiesti imeliselt – terve turniiri vältel ei lastud endale lüüa ühtki väravat ning vastastele suutsime ise lüüa. Terve meeskond toimis tervikuna ja vaatamata pikale turniirile ärakukkumisi ei tulnud,” rääkis Vislapuu. „Mängupilt võiks alati parem olla, aga selle kallal teeme iga päev tööd. Väike saal lihtsalt ei võimalda teha kõike nii nagu vaja.”

Ahjas peetud Lootos Cupil alistati alagrupis Tartu Heliose kollane meeskond 2:1 ja Riia SuperNova 2:0 ning kaotati Riia Olainele 1:3. Poolfinaalis võitsid Võru poisid pärast väravateta lõppenud normaalaega penaltitega 2:0 Tartu Heliose punast meeskonda ja esikohamängus samal moel Olainet, ainult penaltiduell lõppes seekord 5:4. Meeskonnaga kaasas olnud treeneri Tauno Kikase sõnul mängisid poisid distsiplineeritult ja võitluslikult. 

2003. aasta poisid saavutasid eile Lootos Cupil teise koha. Põlvas toimunud turniiril võitsid nad esmalt Põlva Lootose duublit 9:0 ja Riia Baltikat 2:0. Siis kaotati küll DFK Parusi (Venemaa) oranžile meeskonnale 0:1, ent 3:2 võit FK Smiltene (Läti) üle andis alagrupis ikkagi teise koha. Poolfinaalis alistati 2:1 Viljandi Tulevik, finaalis jäädi 1:3 alla Lootose esindusmeeskonnale.

Teise koha saavutasid Lootos Cupil ka meie 2004. aasta poisid, kes olid Põlvas võistlustules kaks päeva varem. Kuue meeskonna turniiril võideti oma duublit 7:0, Põlva FCL Azteeke 2:0 ja FC Lootose duublit 2:0, viigistati FC Elvaga 1:1 ning kaotati Lootose esindusmeeskonnale 0:3. Esikohamängus mindi taas vastamisi Lootosega ja kaotati seekord 0:1.

„Midagi väga kripeldama ei jäänud, poisid võitlesid lõpuni. Seekord läks niipidi, ehk järgmine kord suudame ise paremad ja värskemad olla,” lausus Vislapuu.

Samal päeval Lootos Cupil mänginud 2006. aasta poisid said Ahjas toimunud turniiril neljanda koha. Alagrupis võitsid nad FC Lootose duublit 1:0, viigistasid Tartu Santosega 0:0 ja kaotasid Tartu Tammekale 0:2. Poolfinaalis tuli vastu võtta 0:3 kaotus Lootoselt ning 3.-4. koha mängus jäädi uuesti 0:2 alla Tammekale.