Nädalavahetusel toimunud Tammeka Cupil olime esindatud koguni viie meeskonnaga ehk arvukamalt kui kunagi varem ühelgi turniiril.

Kui meie 2002. ja 2003. aastal sündinud poisid jäid oma tavapärasele tasemele pisut alla ning said kuuenda ja viienda koha (vastavalt kaheksa ja seitsme võistkonna konkurentsis), siis nooremad poisid ületasid treener Jaanus Vislapuu sõnul ootusi, eriti tubli võitlusvaimuga. Kuigi turniirikogemus on neil pea olematu, sai 2004. aastal sündinudte võistkond 12 osaleja seas kaheksanda koha ja 2005. aastal sündinte teine võistkond kümne osaleja seas viienda koha.

„2005. aasta poiste esimene võistkond jäi seekord viimaseks, kuid koosnes ka pisut väiksematest poistest, kes võitlesid väga vapralt ja nii mõnigi kord jäi puudu vaid õnnest, et teha parem tulemus,” lisas Vislapuu. „Kindlasti väärib äramärkimist, et mõlemad 2005. aasta võistkonnad mängisid terve pika turniiri vahetusteta. Keegi ei andnud alla ega hakanud nutma ja ühtegi suurt kaotust ei saadud.”

Kokkuvõttes võib Vislapuu sõnul nädalavahetusega igati rahule jääda. „Eesmärgiks on ikka järjest stabiilsem ja oskuslikum mäng ning kogemuste omandamine ka uutel poistel,” lausus ta.