IV liigas tuli hooaja neljas võit meie meestele täna Väimelas 3:0 paremusega FC Elva II üle.

Juhtima minna õnnestus kohe mängu alguses – 4. minutil langes vastaste nõrk tagasisööt Tauno Kikase saagiks ja kogenud edurivimees avanenud võimalust kasutamata ei jätnud. Mänguohjad olid meie käes ning üsna poolaja lõpus löödi teinegi värav. Seda tegi Eduard Desjatski söödu järel Kert Joakit.

Teisel poolajal domineeris kohati mängu ka Elva, kuid väravani jõudsime meie. 3:0 tuli 59. minutil, kui Tauno Kikas palli Karel Räppo ette sokutas ja viimane trahvikasti nurgast kauni kaarpalli üle Elva väravavahi saatis.

„Mänguga võib rahule jääda, võib-olla kõik ei tulnud välja, aga mehed pingutasid ja võitlesid lõpuni. Saime tähtsad kolm punkti kätte ja ei lasknud endale väravat lüüa, mis on positiivne. Kahjuks ei löönud ise rohkem väravad, kuigi võimalusi oli piisavalt,” ütles treener Vjatšeslav Vassilenko.

Väravavõimalusi tõesti jagus, kuid Joakit suutis palli paarilt meetrilt terava nurga alt tühja värava asemel küljevõrku saata, Jaagup Abel lõi napilt üle ning Tarvo Piho jäi üks-ühele duellis Elva väravavahiga kaotajaks.

Suvepuhkusele meie mehed veel ei pääse, enne tuleb neil eeloleval teisipäeval Väimeals ära pidada vahelejäänud mäng Tartu FC Heliosega.