Võrumaa jalgpallimeistrivõistluste viimases alagrupimängus osutas meie noor meeskond Kuperjanovi pataljoni jalgpalluritele küll visa vastupanu, aga kaotas ikkagi 3:5. Võitjad edenesid poolfinaali.

Läksime mängu 12. minutil Karel Räppo väravast juhtima ja see võrdus kepi herilasepessa torkamisega – kuperjanovlased, kelle eest mängis ka läinud aasta lõpus Eesti koondises debüteerinud Brent Lepistu, panid oma füüsilise üleoleku maksma, kasutasid meie poiste eksimused ära ning vastasid enne poolajavilet kolme tabamusega.

Teist poolaega alustasime taas hästi ning 53. minutil tuli Eduard Desjatski iluväravast 2:3. Kuperjanovlased kasvatasid vahe taas kaheväravaliseks, aga eksisid siis ja lõid omavärava ning 20 minutit enne lõppu vahe oli taas minimaalne. Enamaks meil jõudu ei jätkunud ning viis minutit enne lõppu, Kristo-Davo Konsi õnnetu käega mängu järel, vormistasid kuperjanovlased 11 meetri karistuslöögist lõppseisu.

FC Helios Võru - Kuperjanovi JP
Teiste kuperjanovlaste seas tuli ohjeldada Eesti koondiseski mänginud Brent Lepistut (nr 10).

A-alagrupi lõplik tabel 1. Rantipol 12 punkti (väravad 18:3), 2. Kuperjanovi JP 5 (10:10), 3. SK Roosu 4 (9:17), 4. Rauameister 4 (9:6), 5. Võru FC Helios 3 (6:16).