Võru FC Helios paneb tänavustele Eesti noorte jalgpallimeistrivõistlustele välja kuus võistkonda.

Vanimad, B2-klassi (1999.-2002. a sünd) poisid mängivad II liiga lõuna-idatsoonis, kus nende vastasteks on Tartu FC Santos, FC Tartu, Viljandi JK Tulevik, Põlva FC Lootos, Tartu SK 10 Premium, Rakvere JK Tarvas, Valga FC Warrior ja JK Sillamäe Kalev. Esmalt toimub kaheringiline (mängud kodus ja võõrsil) põhiturniir, seejärel jätkatakse koos põhja-läänetsooni meeskondadega kolmes tugevusgrupis, kus igal meeskonnal seisab ees veel kuus mängu.

Nooremates vanuseklassides, kus mängitakse regionaalsetes gruppides, on klubi D1-klassis (2002.-2003. a sünd) esindatud kahe võistkonnaga. Meie kollase meeskonnaga on ühes grupis Tartu FC Santos, Põlva FC Lootos, Tartu FC Helios, FC Elva II ja Tartu JK Tammeka II, punase meeskonnaga Tartu JK Tammeka, FC Elva, Viljandi JK Tulevik, Suure-Jaani United, Tartu FC Santos II ja Kilingi-Nõmme Lynx Aurum. Kummaski grupis mängitakse kolm ringi.

Ühe võistkonna paneme välja nii E1- (2004.-2005. a sünd), E2- (2005.-2006. a sünd) kui ka F-klassis (2006.-2007. a sünd). E1-klassis on meie vastasteks FC Elva KM, FC Otepää, Põlva FC Lootos ja Tõrva JK, mängitakse kolm ringi. E2-klassis on meie poisid ühes grupis FC Ülenurme II, Tartu FC Heliose, Tartu FC Heliose punase meeskonna, Tartu FC Santos II ja Tartu JK Tammeka II-ga ning mängitakse kaks ringi. F-klassis on meie grupis veel FC Elva VH, FC Otepää, Tartu FC Santos II ja Põlva FC Lootos ning sealgi mängitakse kaks ringi.