Meie meeskonnal seisab homme ees Eesti väikeste karikavõistluste veerandfinaal FC M.C. Tallinnaga. Treenei Vjatšeslav Vassilenko sõnul minnakse loomulikult poolfinaalipiletit nõutama, eks mäng näitab, kuidas see välja kukub.

IV liigas pole meie meeskonnal oma debüüthooajal kõige paremini läinud, aga väikeses karikasarjas oleme auti lükanud juba kaks II liiga ja ühe III liiga tiimi. Miks mitte kena seeriat jätkata?

Lihtne see kindlasti pole. 1995. aastal asutatud, praegu II liiga lääne-lõunatsoonis kahe võidu nelja viigi ja üheksa kaotusega eelviimasel kohal oleva FC M.C. Tallinna ridades on hulk kogenud mängumehi. „Jah, vastastel on kogenud mängumehi, aga meil on neid ka,” sõnas Vassilenko.

Seni karikasarjas edu toonud taktikat ta muutma ei hakka – proovime ikka vastaste mängu lõhkuda ja neile oma mängu peale suruda.

Vassilenko sõnul on kõik põhimehed lubanud mängule tulla ja võidelda. „Üritame ajalugu teha, loodan, et kõik mehed saavad aru, mis on kaalul,” lisas ta.

Ajalugu on oleme tegelikult juba teinud, sest varem pole ükski Võrumaa meeskond ei Eesti karikasarjas ega ka väikeses karikasarjas veerandfinaali jõudnud. Kaheksal korral on Võrumaa klubid pidanud pillid kotti panema pärast kaheksandikfinaali.

Mäng FC M.C. Tallinnaga algab Kernu kooli staadionil homme kell 19. Kohtumise võitja läheb poolfinaalis kokku Narva Unitediga.

Andrei Kiš ja Aleksandr Orlov
Juba ligi 20 aastat Võru esindusklubides mänginud Andrei Kiš ja Aleksandr Orlov on
need mehed, kes meeskonna mängu keskväljal käima peavad tõmbama.