IV liiga teises voorus kaotas Võru FC Helios täna Väimelas lõunatsooni favoriidile FC Tarvastule 1:3.

Jäime 19. minutil kaotusseisu, aga neli minutit hiljem jõudsime tänu Tarvastu omaväravale viigini. Esimese poolaja lõpus sai Brett Piir tõsise vea eest kahjuks otse punase kaardi ning jätkata tuli kümnekesi.

Vähemuses mängimine saigi saatuslikuks, sest kohtumise lõpuks mehed väsisid. 75. minutil läksid külalised juhtima ja veidi enne lõpuvilet lõid kolmandagi värava.

Treeneri Vjatšeslav Vassilenko sõnul tegi mängu raskeks ka asjaolu, et Väimela väljak pole kõige paremas korras. Muidu oli mäng võrdne, aga selle rikkus kohtunik. „Jube vile, kohtunik lasi mängu käest. Vastased mängisid väga mustalt,” ütles ta.

Korrektsusega ei hiilanud ka meie mehed – lisaks punasele kaardile teeniti veel kolm kollast.

Järgmise mängu peame järgmise nädala pühapäeval Kambjas Tartu JK Taaraga.