Meie esindusmeeskond jõudis väikeste karikavõistluste kaheksandikfinaali, kui alistas täna Võrus Valga FC Warriori 2:2 lõppenud lisaaja järel penaltitega 4:2.

III liigas mängiva Valga meeskonna vastu jäädi kohtumise 23. minutiks 0:2 kaotusseisu. Esimese värava eel ei suutnud kaitsjad palli puhtaks lüüa ja valgalaste mängija pääses väravavaht Indrek Ivaskiga üks-üks olukorda. Teisel puhul tabas Ivask trahvikasti joonelt palli ära lüües sellega oma mängijat ja mänguvahend põrkas rikošetist Warriori mehe ette, kes selle tühja väravasse saatis.

Nina norgu ei lastud ning avapoolaja viimasel minutil lõpetas Sander Taani pika sööduga alanud rünnaku Aleksandr Orlovi tabamus, mis tähendas, et vaheajale mindi üheväravalises kaotusseisus.

Teisel poolajal tegutses aktiivsemalt Helios, aga rünnakutele jäi punkt panemata ja minutid aina kulusid. Olukorra muutis veelgi raskemaks kümmekond minutit enne teise poolaja lõppu Andrei Kišile kohtuniku solvamise eest näidatud punane kaart, mis väljakuperemehed platsile kümnekesi jättis. Meile oli see juba neljas järjestikune kohtumine, kui mõni mängijaist punase kaardi sai.

89. minutil tuli kauaoodatud värav, kui väravaesisest meestesummast õnnestus pall Warriori puuri saata. Protokolli läks väravalööjana Mark Laine nimi. Veidi hiljem oli Rait Kooseril võimalus mängule kuldne punkt panna, aga üks-üks olukorras ei suutnud ta valgalaste väravavahti üle mängida.

Lisaajal jahtisime võiduväravat, Warrior panustas pikkadele pallidele ja kontratele. Lisaaja teisel poolel jäid ka valgalased kümnekesi, kui üks neist teise kollase ja seega ka punase kaardi teenis. Väravad jäid lisaajal siiski sündimata.

Penaltiseerias olid meilt täpsed kõik lööjad: Rait Kooser, Talvar Henning, Taan ja Orlov. Ivask tõrjus ühe valgalaste löögi ning seeria lõpetuseks saatsid külalised palli penaltipunktist kosmosse.