FC Elva duubliga tegime nagu kevadringiski jälle punktid pooleks, tänane mäng Võrus lõppes 3:3. Juba mitmendat korda sel hooajal jäime kodumängus kaotusseisu ja pidime kohtumise lõpus elu eesti punkti(de) eest võitlema. Seekord õnnestus viigipunkt koju jätta, aga mõtlemapanev on, et lubasime endale taas kolm väravat lüüa.

Kohtumise algus midagi sellist oodata ei lubanud, sest olime elvakatest aktiivsemad ja tekitasime vastaste värava all ridamisi ohtlikke olukordi. Ühe nurgalöögi järel tabas Karlis Karro latti ning veidi hiljem jäi Sören Veiolainenil vaid veidi puudu, et Jürgen Kolgi värava ette antud pall puuri lükata.

Pooletunnise mängu järel jõuti lõpuks ka sihile: 32. minutil andis Arsen Katšmazov pika palli ette, Elva kaitsja lõi selle tagasi Eduard Desjatski ette, kes Vladislav Gusseviga seina mängis ja siis tosinalt meetrilt skoori avas.

Kuus minutit hiljem duubeldasime eduseisu. Aleksandr Pruttšenko andis Kolgile söödu läbijooksule. Trahvikasti joonelt lõi Kolk väravale, väravaht sai näpud vahele, aga kõrge kaare teinud pall langes otse värava ette, kust kohalesööstnud Veiolaienil polnud raske seda puuri kõksata.

Kahjuks õnnestus Elval enne vaheajale minekut vahet vähendada. Katšmazov puhastas meie karistusalas palli otse vastasmängija jalale ja viimane sai vabalt peale lüüa, meie väravavaht Andrei Kiš pallini ei küündinud.

Teise poolaja algul põrutas Elva duubli poolkaistja Alvar Kasak oma 30-35 meetrilt pommlöögi meie väravale, pall tabas latti ja põrkas sealt joone taha ning seis oli 2:2. Kolm minuti hiljem jätsid meie kaitsjad sama mehe karistuslöögi järel markeerimata ja tema pealöök viis külalised juhtima.

Viie minuti pärast oli tablool taas viik. Ragnar Rebane andis keskväljalt pika palli ette, Veiolainen pääses Elva väravavahiga silmisti ja viimasel ei jäänud üle muud, kui meie mees vea hinnaga maha võtta. 11 meetri karistuslöögi realiseeris Pruttšenko.

Viimase paarikümne minuti jooksul oli meie mängijaist häid väravavõimalusi Veiolainenil, Pruttšenkol ja vahetusest sekkunud Andre Väinal, aga skoor enam ei muutunud.

II liiga põhja-idapiirkonnas oleme kuuendal kohal ja tabeli tipust lahutab meid kümme vooru enne turniiri lõppu seitse punkti. Järgmise mängu peame tuleva nädala pühapäeval võõrsil Maardu Linnameeskonna II rivistusega.