Jalgpalliliidu juhatuse eilse otsusega on II liiga hooaeg lõppenud, viimase kolme vooru mängud jäävad pidamata. Seega sai hooaeg läbi ka meie II liiga põhja-idapiirkonnas viiendal kohal oleval esindusmeeskonnal.

EJL otsustas lõpetada hooaja ka naiste esiliigas ning meeste III ja IV liigas, tuues põhjenduseks, et võistkondadele ei ole koroonapiirangute tõttu võimalik pika hooaja lõpusirgel tagada sportlikult võrdset olukorda.

„Eesti Jalgpalli Liidu üks olulisemaid eesmärke on hoida jalgpallikogukond ühtsena ja pakkuda kõigile inimestele võimalust osaleda jalgpallis. Lähtume oma tegevustes ja otsustes osalejate sportlikult võrdsest kohtlemisest, vastutusest turvalise keskkonna loomisel ja riigis kokku lepitud reeglite täitmisest. Täname kõiki klubisid ja mängijaid mõistva suhtumise ja hea koostöö eest!“ seisis jalgpalliliidult klubidele saadetud kirjas.

Lõpetatud liigade võistkondade osalusel üleminekumänge ei toimu, kohtade vahetus nende liigadega seoses toimub läbi otse tõusvate ja välja kukkuvate võistkondade. Kõikides lõpetatud liigades autasustatakse esikolmikusse jõudnud võistkondi siis, kui lõplikud kohad olid lõpetamise hetkeks selged.

II liiga põhja-idapiirkonnast tõuseb esiliiga B-tasandile FA Tartu Kalev.

Noorteliigades mängitakse hooaeg lõpuni.