Esindusmeeskond kaotas täna hooaja viimases mängus võõrsil 2:5 (1:2) Põhja-Tallinna JK Voltale.

Mängu tulemusest kummagi meeskonna koht liigas enam ei sõltunud, ent kui meie panime välja hooaja ühe noorima koosseisu, siis vastased olid eelmises voorus Nõmme Unitedilt saadud häbistava 0:14 kaotuse järel üle mitme mängu kokku ajanud enam-vähem kõik oma kõvemad mehed.

Volta asus esimese poolaja keskel Ian-Erik Valge väravatest 2:0 juhtima, mõni minut enne poolaja lõppu lõi Aimar Vendelin nurgalöögi järel umbes 16 meetrilt ühe värava tagasi.

Teise poolaja keskel Marten Luik viigistas (söödu andis Karlis Karro) ning on nüüd noorim mängija (vanus 14 aastat ja 338 päeva), kes eales meie esindusmeeskonna eest värava löönud.

Mõni minut hiljem viis Volta nigeerlasest võõrleegionär Arome Julius Onogu oma meeskonna jälle ette. Veerand tundi enne lõppu oli Žann Šmidtil võimalus uuesti viik jalule seada, kuid kahjuks põrutas ta penalti latti, seejärel meie mäng lagunes ning mängu lõpus lõi Volta veel kaks väravat.

Tänase mängu miinuspoolele lähevad veel Ragnar Rebase ja Karl Jörgen Lööperi vigastused, plusspoolele aga 17aastase Ingmar Kallase ja 16aastase Verner Konnula debüüt esindusmeeskonnas.

Esiliiga B-s saime Volta ees 9. koha, 36 mängust võitsime 10, viigistasime 4 ja kaotasime 22.

Suur tänu kõigile, kes meid pika hooaja käigus toetasid!