Esiliiga B tänane kodumäng ei pakkunud meile midagi rõõmustavat, Vändra Vaprusele kaotati 0:3. Mäng ise oli tulemusest tasavägisem, kuid vastaste väravat meil lahti muukida ei õnnestunud.

„Ei tea, lihtsalt mingi kaas on peal, isegi kui on super head võimalused, nagu täna, ei suuda ära lüüa,” lausus meeskonna treener Jaanus Vislapuu.

Taas said meile saatuslikuks paar rumalat individuaalset eksimust. Jälle jäime ka kiiresti kaotusseisu, sest Rasmus Alles avas skoori juba 5. minutil.

„Me ei olnud alguses päris sada protsenti mänguks valmis. Aga oli ka filigraanne ajastus, mängija oli täpselt liinil, suluseisu polnud. Pall tuli üle liini ja täpselt talle ette, ta sai keha vahele ja lõi üle väravavahi. Üldiselt need asjad nii hästi välja ei tule, aga seekord tegutses vastane perfektselt, ise magasime mängija napilt maha,” kommenteeris Vislapuu.

Viis minutit enne vaheajale minekut ei saanud Karl Jörgen Lööper kaitsetööd tehes söödule jalga vahele ning Vändra meeskonna suurim väravakütt Martin Pärn duubeldas külaliste eduseisu.

„Üldiselt vastasel esimesel poolajal väga palju võimalusi ei olnud, aga nad lõid neist kaks ära, meie oma võimalusi aga mitte,” ütles Vislapuu.

Meie meestel ei õnnestunud täna kuidagi väravat lüüa, pildil kõmmutab mööda Valeri Šabanov.

Teisel poolajal oli meile veel kolm-neli head võimalust, kuid kahjuks ei õnnestunud neidki realiseerida. Mängu lõpus eksis kogenud Aleksandr Pruttšenko isegi kolm ühe vastu rünnaku lahendamisel, mööda läksid või tõrjuti Arsen Katšmazovi ja Valeri Šabanovi löögid.

Vastaste kolmas värav sündis 72. minutil Pärna realiseeritud penaltist, mis määrati pärast Šabanovi tehtud viga.

Pärast vigastuspausi oli meil küll tagasi meeskonna kapten Vladislav Gussev, aga päästeinglit ei saanud temastki.

„Eks ta meeskonnale ühe lisakäigu on juurde toonud, aga samas peab arvestama, et ta pole saanud mitu kuud tenni teha ja vorm pole kindlasti see, mis võinuks olla, kui ta oleks terve hooaja mänginud,” ütles Vislapuu.

Turniiri lõpuni jääb veel kolm vooru, neist järgmises läheme tuleval laupäeval külla Nõmme Kalju U21 meeskonnale.

Protokoll
Pildid