Esiliiga B-s avas meie meeskond punktiarve, kui mängis eile õhtul Tallinna Kalevi U21-ga 1:1 viiki.

„Võõrsil nädala sees kaotusseisust viik teha on kindlasti positiivne tulemus,” ütles meeskonna treener Jaanus Vislapuu.

Mäng algas tormiliselt ning Aimar Vendelinil avanes kohe kohtumise alguses vaheltlõike järel hea väravavõimalus, kuid kahjuks löök ebaõnnestus. Seejärel said vastased nurgalöögi, mängisid selle lühidalt lahti ja saatsid palli trahvikasti. Vastaste esimene pealelöök tabas latti, tagasipõrkunud palli panid nad aga juba sisse. Mängitud oli vaid neli minutit.

Vislapuu sõnul püüdsime avapoolajal kompaktselt kaitses seista ja saime sellega üldiselt hakkama. Kontrarünnakutest tekkis meil ka paar poolikut väravavõimalust.

Teisel poolajal, vahetuste järel, hakkasime järjest julgemalt ka ise mängima ja proovisime aeg-ajalt kõrget pressi teha. Vastastel oli paar päris head momenti, kuid kaitsjad päästsid ja mitu supertõrjet tegi ka väravavaht Artur Karjagin. Tasapisis saime järjest rohkem palliga mängu sisse ja kaks-kolm head väravavõimalust tekkis meilgi.

Viigini jõudsime 70. minutil, kui Marek Jenas penalti teenis ja Eduard Desjatski selle kindlalt realiseeris.

Mängu lõpus sai Ragnar Rebane kaheminutise vahega kaks kollast kaarti ja eemaldati väljakult. „Esimene [kollane kaart] oli liiga lihtsalt antud, teine asja eest – võtsin mängija maha, muidu oleks ta jooksu saanud,” kommenteeris elus esimese punase kaardi saanud asjaosaline.

„Ragnari punaseni oli tunne, et suudame võita, aga kahjuks see teine kollane tuli,” ütles Vislapuu. „Samas ei heida midagi Ragnarile ette, vastaste kontra oli vaja maha võtta.”

Vähemuses hoidsime siiski lõpuni küünte-hammastega viigipunktist kinni. „Keskendusime seisu hoidmisele ja see ka õnnestus,” sõnas Vislapuu.

Järgmisena seisab meil ees esimene kodumäng, kui sel pühapäeval võõrustame Keila JK-d. „Paneme aga täiega edasi!” lausus Vislapuu.

Otseülekannet mängust Keila JK-ga saab vaadata meie Facebooki lehel.

Meie esindusmeeskonna selle hooaja esimese värava lõi Eduard Desjatski.