Esiliiga B avavooru tänases mängus JK Tabasaluga tuli meil koduväljakul vastu võtta 4:8 (2:4) kaotus.

Läksime küll Kert Joakiti ja Eduard Desjatski väravatest 1:0 ja 2:1 juhtima, aga mängule vajutas oma pitseri Arlet Raha varakult saadud punane kaart, mistõttu tuli meil 75 minutit vähemuses mängida.

„Eks see mängu alguse punane kaart rikkus mängu kohe ära ja loomulikult ka meie enda päris mitmed lihtsad eksimused,” ütles meeskonna treener Jaanus Vislapuu.

Teisel poolajal tulime tänu Ragnar Rebase kahele väravale 2:6-lt veel 4:6 peale ja Kristjan Moksil oli siis veel ka hea võimalus vahe minimaalseks teha, mis kahjuks siiski ei õnnestunud.

Lõpuks kasvas kaotus suureks ja oma süü selles oli ka meie uuel puurivahil Andreas Peeter Lätil, kes jäi väljatulekutel ebakindlaks ning hakkas korra liigselt triblama, lasi vastasel endalt siis palli ära võtta ning värava lüüa.

Hooaja avamängus tuli meie meestel platsilt lahkuda kaotusega.

„Vähemuses saime teisel poolajal vahepeal ikkagi surve peale. Ülinapilt jäi puudu, et Moks oleks võinud 6:5 teha, oleks olnud mängu küll ja veel. Loomulikult vähemuses mängides ja kõrgelt pressides oli ülisuur risk, ikkagi väga riskantne taktikaline valik, aga me vähemalt proovisime. Seekord ei õnnestunud,” ütles Vislapuu.

Kõva tuult, vaid kolme soojakraadi ja korraliku tribüüni puudumist trotsis täna platsi ääres 72 pealtvaatajat. „Aitäh kõigile, kes täna kohal olid. Ilm ei olnud väga hea, aga ei olnud sell ka midagi väga viga. Järgmine mäng loodan näha rohkem fänne,” lausus Vislapuu.

Järgmine mäng on võõrsil Nõmme Kalju U21-ga. Kuna veel pole selge, kui tõsised on täna saadud vigastused, on raske öelda, kes nädala pärast mängida saavad.

„Ma ei oska praegu öelda, missugune on meil koosseis järgmiseks mänguks, aga kindlasti läheme võitlema kolme punkti eest,” sõnas Vislapuu.

Protokoll
Pildid